Pomoc - Wyszukiwanie
Nepstupn dokument, nutn pihlen

Preview:

Excel 2010 Wykresy-perfekcyjna wizualizacja danych

Gwarancja 23.7.2014, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o., Długość pliku video: 01:45:42

Czy chcą Państwo podnieść swoje kompetencje i zoptymalizować czas pracy? Umiejętności zdobyte podczas tego szkolenia umożliwiają Państwu wykonanie wielu zadań takich jak tworzenie tabel i rysowanie wykresu. Wykresy umożliwiają wizualną prezentację danych, co ułatwia ich analizę. Każdy typ wykresu umożliwia wyróżnienie danych w inny sposób. Trener podczas szkolenia kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie Excela w codziennej pracy. Zaprezentowane zostaną sposoby ułatwienia i przyspieszenia wykonywanych zadań związanych z analizą danych.

Rozdziały

Czy masz za dużo danych i nie radzisz sobie z ich analizą?

Czy chcesz, aby wszystkie potrzebne dane były widoczne na pierwszy rzut oka? 

W takim razie potrzebujesz odpowiednio dobranych wykresów, które usprawnią analizę danych i zoptymalizują twój czas pracy. Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedzi podczas szkolenia - „Wykresy - perfekcyjna wizualizacja danych" .

Z pomocą wykresów w kilka chwil stworzą Państwo nowe widoki danych. Sporządzony wykres jest w stanie przedstawić kilkanaście tysięcy wartości w postaci niewielkiej grafiki. Podczas szkolenia video dowiedzą się Państwo jak stworzyć i dobrać odpowiedni typ wykresu do posiadanych przez nas danych. Każdy typ wykresu umożliwia wyróżnienie danych w inny sposób.

Lektor

e-mail
linkdrukuj
Normalny Duży Ogromny

ulubionekomentarz

Dostęp do tego dokumentu tylko dla subskrybentów modułu:

Pakiet Office | Pakiet Premium


 

Masz dostęp do modułu:

%usermoduletitle

 

Używamy plików cookie, żeby ciągle poprawiać jakość witryny.
Dowiedz się więcej.